آیت الله نورمفیدی: من نگران ادامه هتک حرمت‌ها و گسترش آن هستم

پارلمان‌نیوز: آیت الله سید کاظم نورمفیدی در تماس تلفنی با حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، یادگار گرامی امام راحل هتک حرمت روز 14 خرداد را محکوم کرد.

به گزارش جماران، آیت الله نورمفیدی ضمن اظهار تاسف از حادثه 14 خرداد در مرقد امام راحل، آن را یک حرکت غیر اخلاقی دانست و گفت: مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (س) که می توانست مانور اقتدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و بیعت مردم با رهبری باشد، با این اتفاق ناگوار به حادثه ای تبدیل شد که موجب استفاده دشمنان و بد خواهان انقلاب گردید.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان افزود: در شرایطی که دشمنان قسم خورده این ملت به دنبال فشار همه جانبه به ایران می باشند،تنها راه مقابله با تهدیدها و فشارهای خارجی، وحدت و انسجام درونی و حفظ و یکپارچگی ملت است.

وی  اظهار داشت: اکثریت قاطع ملت ایران با سلیقه های و افکار مختلف از این حادثه غمگین و برحفظ حرمت بیت امام راحل و بویژه حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی تاکید می کنند.

آیت الله نورمفیدی افزود: با این که رهبر معظم انقلاب با آن رفتار عاطفی خویش پاسخ قاطعی به آن حادثه دادند، ولی متاسفانه عده ای همچنان به این رویه ادامه داده و من نگران ادامه هتک حرمت ها و گسترش آن هستم.

وی در پایان گفت: امام خمینی (س) در قلب ملتهای مسلمان و بویژه ملت ایران در همیشه تاریخ جاودانه خواهد ماند و به حکم وظیفه شرعی و اخلاقی و عرفی بیت ایشان همواره در نزد ملت محترمند.
/ 10 نظر / 24 بازدید
اعظم مامان سپهر

به نظرت با تاسف اين و اون چيزي عوض ميشه؟!!! يا بايد تدبيري ديگر انديشيده شود؟[سوال]

اعظم مامان سپهر

بابا من كه تعريف نكردم كه نياز به اسپند دود كردن باشه!! اگه تعريف اينه ميشه بگي غر زدن چيه؟ اما بازم چشم يه وان يكاد ميخونم كه خيالم راحت باشه [گل]

وحیده

یه مطلب متفاوت برای هزار پیچ هزار پیچ... هزار خاطره

کمپین حمایتی از منطقه گردشگری هزار پیچ گرگان در پی تصویب احداث بنا در انجا شکل گرفت www.Forhezarpich.blogfa.com

خاطرات من

این جمله خوب اومده : هنوز 30 سال از رحلت امام نگذشته که شما اینچنین میکنید؟!!!!!!!!!!![گریه]