نه صدای منی، نه سیمای من!

سیمای استانی گلستان بی مسئولیتی را به آنجا رساند که هواداران بسکتبال گرگان صدایشان درآمد و نسبت به عملکرد صدا و سیما لب به اعتراض گشودند. هوادارانی که نزدیک به یک فصل کامل، کوته نظری های زمامداران سیمای استان را تحمل کرده بودند از این بی عدالتی و تنگ نظری ایشان نسبت به بسکتبال گرگان به تنگ آمدند و بارها در حین بازی اعتراض شدید خود را اعلام کردند.

از ابتدای فصل سیمای استانی یک خط در میان بازی های شهرداری گرگان را زنده پخش می کرد که به تدریج این یک خط در میان شد چند خط در میان و بعد هم کلا هیچ خبری از آنها نشد. شاید اگر به اصرار سیمای سراسری نبود آن یک جفت خبرنگار و تصویربردار هم خرج بازی گرگان نمی کردند. هنوز هم پاسخ شفافی داده نشده که چرا از پخش بازی های گرگان فرار می کنند و ما را به از ما بهتران می فروشند.

بسیار عجیب است که همین سیمای استانی که بازی داخل خانه گرگان را زنده پخش نمی کند، در اقدامی تبعیض آمیز و غیر حرفه ای بازی های تیم سختکوش هاوش گنبد را در خانه و بعضا در خارج از خانه به صورت زنده پخش می کند.

صدا و سیمایی که داعیه ملی بودن دارد ظاهرا تنها برای بخشی از ملت است. ما نیز به عنوان یک گرگانی از برد های هاوش شادمان و با باخت هایش ناراحت می شویم اما آنچه آزارمان می دهد این رفتار تبعیض آمیز و غیر حرفه ای است. رسانه ی که قرار بوده صدا و سیمای مردم استان باشد ظاهرا نه صدای ماست و نه سیمای ما و شاید حتی اغراق نباشد که بگوییم کاری که سیمای سبز استان می کند را خیلی از شبکه های فارسی زبان با پرسنلی کمتر از تعداد انگشتهای پا نیز انجام میدهند!!!

 شاید برای سیمای استان همان بهتر باشد که با سریال های تامینی وطنی و برنامه های شبه کارشناسانه آبکی و رپورتاژ آگهی ها کنداکتورش را ببندد و هم استانی ها را مجبور سازد برای سرگرم شدن سراغی از سایر کانالهای وطنی و غیر وطنی بگیرند.

 

 

 

 

 

 

 

عملکرد سیمای استانی در این چند ساله آنقدر ضعیف و غیر حرفه ای بوده که تقریبا جایی برای دفاع ندارد اما انتظار می رفت سیمای استانی حداقل ها و کف خواسته های مردم را در نظر بگیرد و تلاشی ولو اندک برای جذب مخاطب کند، حال که سیمای استان در بدست آوردن حداقل توفیقات ناکام مانده کارش به اینجا رسیده هم استانی ها در شبهای سرد زمستان تنها به این امید بخش های سه گانه خبری را می کاوند تا بلکه خبری از تعطیلی مدارس فرزندانشان بگیرند!

بیانیه انجمن هواداران بسکتبال گرگان در خصوص عملکرد تبعیض آمیز سیمای استانی

/ 7 نظر / 20 بازدید
حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] سلام دوست ارجمند. مطلب جدید در وبلاگ که شاید هنوز ندیده‌اید: [گل][گل]>>> آیا «دکتر شیخ» را می‌‌شناسید؟ الگویی واقعی برای پزشکان امروز!!! http://bia2mofid.persianblog.ir/post/597/ [گل][گل]>>> احادیث زیبا در مورد «سخت ترین چیزها در نگاه حضرت عیسی(ع)» و «دوری از گناه حتی در جای خلوت» http://bia2mofid.persianblog.ir/post/596 [گل][گل]>>> دو داستان زیبا از دو معصوم http://bia2mofid.persianblog.ir/post/594 [قلب]>>> توصیه می‌کنم: در ابتدای ورود، پست «تذکراتی ‌‌برای‌‌‌‌استفاده‌‌بهترازوبلاگ» را بخوانید. شاید برای وبلاگ خود شما هم به دردتان بخورد. [قلب] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

محمد

واقعا نه صدا هستن و سیما

مهدی

با سلام و خسته نباشی وبلاگ خوبی دارید امیدوارم موفق باشید میخواهم شما را به فروشگاهی متفاوت و جالب دعوت کنم که شما میتوانید محصولات این فروشگاه را ابتدا انتخاب و خرید نمائید سپس طبق آدرسی که شما دادید خرید خود را در آن محل تحویل بگیرید شما میتوانید با روش copy – paste به آدرس لینک زیر مراجعه کنید تفاوت را با ما احساس کنید. http://danyal.inbuy.ir http://danyal.zanshop.com

سفید مثل شب

[گل][گل][گل] سلام. خیلی هم برنامه برای پخش همون 4عصر تا 12 شب داشتند،شبکه عتیقه رو از اول صبح تا آخر شب رو آنتن می فرستن. معذرت می خوام،معذرت می خوام.یکی از دوستان که از تهران اومده بود می گفت من تا الان فکر می کردم چه مفهومی داره که اسم شبکتون رو گذاشتن شبکه"بز".(یکم دقت کنید "سبز" را در این حالت گرافیکی آرم شبکه "بز" نیز می توان خواند.)اما الان فکر می کنم اسم شبکتون رو باید می گذاشتند شبکه "میمون" چون 90درصد برنامه هاش تقلیدی و کپی شده از شبکه تهران و سایر شبکه هاست. ............. سرو خصال باشید. [گل][گل][گل]

حسینی

با سلام سوالات کارشناسی ارشد همه رشته ها را می توانید از لینک زیر دانلود کنید http://itepnu-msh.blogfa.com/

پسر گلم

شايد اين همه افتخار از طرف بسكتبال براي گرگان كمه اگه يه عكس اين حالت پيش بياد شايد صدا و سيما هم يه خورده به خودش بياد[سوال]

قطعه ای از بهشت

سلام هم استانی عزیز خوشحال میشم به منم سر بزنی. تصاویر زیبا از فندرسک و هفت آبشار شیرآباد گذاشتم [گل]