خودنمایی بلاگرهای گرگاندوست در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

بالاخره پس از فراز و نشیب های بسیار قرار بر این شد که جماعت وبلاگ نویسان گرگاندوست حجره یا غرفه ای را در نمایشگاه رسانه های دیجیتال از آن خود بکنند و آنچه در این یکسال برآنان گذشته را در معرض توجه و آگاهی آنانی بگذارند که به نوعی فدایی مدرنیسم و دیجیتالیسم و امثالهم هستند.این حضور به ظاهر ساده و بی دردسر وبلاگ نویسان در چنین نمایشگاهی جز به زحمت و تلاش عده ای گرگاندوست میسر نبود که انشالله اجرشان محفوظ باد.

اما مطلبی در این وسط باقی می ماند که تمامی دوستان گرگاندوست باید بر آن توجه داشته باشند، تاثیرات عجیب و غریبی بودکه همین نوشتار های جسته و گریخته من و شما بر وقایع گرگان داشت. از نجات یافتن باغ کشاورزی گرگان و تپه سوگله گرفته تا به سامان نشستن قلعه خندان و پارک بازی ناهارخوران. اگرچه هنوز کارهای زیادی هم بوده که در این قریب یک سال زورمان نرسید و فریاد هایمان وجدانهای خفته را بیدار نکرد اما به لطف شیرینی موفقیت های سال قبل امسال را جدی تر از پارسال پی می گیریم. باید قبول کرد که اثرات این وبلاگ ها آنقدر بوده که بتوان از آنها به عنوان ابزاری جهت توسعه گرگان و آگاهی بخشی در جهت زدودن غبار مظلومیت از دامن این شهر بهره جوییم.

حضور ناگهانی انجمن وبلاگنویسان گرگاندوست درنمایشگاه رسانه های دیجیتال گرگان فرصتیست مغتنم تا علاوه بر آن که گرگاندوستان وبلاگ نویس را دوباره گرد هم می آورد و روحی تازه در کالبد خسته این انجمن نوپا میدمد، سبب می شود تا گرگاندوستان وبلاگ ننویس هم حتی اگر علاقه ای به نوشتن وبلاگ ندارند، حس گرگاندوستیشان را تقویت کنند بلکه این اتحاد گرگاندوستان منجر به آبادی شهر مه و باران گردد.

 

برای دیدن بهتر عکس اینجا را کلیک کنید

وعده دیدار ما از 4 تا 10 اردیبهشت 1390، محل دائمی نمایشگاههای گرگان-غرفه وبلاگنویسان گرگاندوست

پی نوشت: برای اطلاع از اخبار حضور انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست  در نمایشگاه، به وبلاگ رسمی این انجمن در آدرس زیر مراجعه کنید.

http://gorganbloggers.blogfa.com/

/ 7 نظر / 11 بازدید
گرگان ما

درود امیررضا . من هم به نوبه خودم از تو و دیگر دوستان کمال تشکر را دارم . پاینده گرگان [گل]

سفید مثل شب

[گل][گل][گل] سلام. ما یعنی من و سفید مثل شب عزیز به حد از هر اقدامی که در جهت پاک شدن این گرگان از اون گرگان باشه حمایت می کنیم. امیدوارم حضور در چنین برنامه هایی موجب کمک و پیشرفت هر چه بیشتر این گروه بشود. [گل][گل][گل]

پسر گلم

امروز 10-02-90 ديگه اختتاميه هستش! با سپاس و قدرداني از زحمات بي دريغ شما و بقيه دوستان[گل]

فیتزکارالدو

آشنایی با شما دوست عزیز مایه ی افتخار و خوشحالی شد. ...

من و تئاتر گرگان

اجراي نمايش عروسكي " گل هميشه بهار " بمناسبت ايام فاطميه ويژه گروه سني 7 تا 15 سال نويسنده : سيد حسن حسيني نژاد كارگردان : سعيد صالح آبادي بازيگران : حسن رجب پور شقايق زماني محيا محمدي مهشيد طالبي سعيد صالح آبادي آهنگ ساز : عليرضا زماني طراح و ساخت عروسك : عباس وفايي زمان : 14 الي 20 ارديبهشت ساعت 18.30تا 19.30 مكان : تالار فخرالدين اسعد گرگاني