برای شیر دختران سرخ پوش

جان کلام:

تعجبی ندارد که شما خبر نایب قهرمان شدن تیم سرخپوشان گرگان را در لیگ برتر بانوان نشنیده باشید، اما به هر حال این مهم رخ داده و رویدادی مبارک در این خطه به وقوع پیوسته. برای آنهایی که خیلی اهمیت ماجرا برایشان ملموس نیست باید عرض کنم که معادل مردانه لیگ فوق همان لیگ برتر فوتبال است که دو تیم استقلال و پرسپولیس در آن توپ لگد می زنند و با هزینه های میلیاردی قصد تصاحب جام طلایی آن را دارند. حال از آنجا که تساوی حقوق زن و مرد در این مملکت جاری و ساری است داستان چنان می شود، تیمی که در لیگ برتر مردان سقوط می کند در کل ایران نامش بر سرزبان ها جاریست اما تیمی که در لیگ برتر بانوان نایب قهرمان میشود در شعاع 10 کیلومتری اش هم کسی خبردار نمی شود.

نقشی که تیم سرخپوشان گرگان در ورزش استان بازی کرد چیزی کمتر از آنی نبود که کوزت در داستان بینوایان عهده دارش بود و گردن کلفتان اداره ورزش و نرمش نه تنها نقش ژان والژان را برایش بازی نکردند بلکه به سان خانواده تناردیه مرتب سنگ و قلوه سنگ در مسیرش انداختند که اگر همت والای مجید دزیانی و دختران غیور و سرخپوش تیم نبود همانند سایر تیم های ورزشی استان باخت های پیاپی و شکست های خانگی به وفور در کارنامه شان یافت می شد.

عکس /سلیم

عکس - سلیم

اگر ما را به فمینیست بودن متهم نکنید این چند سطر را صرفا از آن جهت گفتیم تا بشود خسته نباشیدی که خیلی ها به این عزیزان نگفتند، البته باغشان آباد آنهایی که زبانا و عملا گفتند.

ختم کلام:

دلم نیامد از قطع شدن سرویس های متعدد ایمیل حرفی نزنم. اگر چه در لحظه نگارش این سطور تنی چند از سرویس های فرنگی ایمیل نظیر یاهو، هاتمیل و جیمیل از کما خارج و به جریان عادی زندگی بازگشته اند اما در این چند روزه که ایمیل های مان کلهم اجمعین بسته بودند شدیدا دچار مشکل بودیم که به قول معروف اصن یه وضی!!! اینها به کناری سرویس هایی چون دراپ باکس و اووووووووو(OOVOO)  و اسکایپ نیز کان لم یکن کمیتشان می لنگد و دست ما را داخل حنا گذاشته اند.

یک ضرب المثل گرگانی هست که اغلب لغلغه زبان پدربزرگم است:" آب اگه قوه داشت، ولغاز (قورباغه) زنجیر پاره می کرد."، خودمم  نفهمیدم منظورم از این مثَل چه بود اما از انجایی که امروزه روز همه هر چی بخواهند می توانند بر زبان جاری کند و کسی هم که نیست بهشان بگوید خرت به چند من، ما هم گفتیم که گفته باشیم؛ والسلام.

 

/ 6 نظر / 27 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: [گل] آدمیزاد پیر می شود در حالی که دو چیز در او جوان می شود: [گل] یکی حرص مال و دیگری حرص عمر [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

manoto TV

آخرین مستندهای پخش شده از شبکه من و تو روی سایت قرار گرفت. این مستندها عبارتند از: موجودات کتاب های مصور از مجموعه حیوانات بیاد ماندنی هلی کوپتر از مجموعه شگفتی های دنیای امروزی عملیات نجات کودکان از مجموعه پیام اضطراری پانگ کورلاوت - مالزی از مجموعه بهشت شرقی قسمت شش از مجموعه ماشین ها مشغول کارند گودزیلا از مجموعه حیوانات بیاد ماندنی لوکوموتیو از مجموعه شگفتی های دنیای امروزی سقوط با سرعت از مجموعه پیام اضطراری کامبوج یک از مجموعه بهشت شرقی نیویورک از مجموعه آفرینش زمین ژاپن - کیو کوکیشن کاراته از مجموعه آرمان وارد می شود هلی کوپتر از مجموعه ساخت برترین ها قسمت هفتم از مجموعه ماشین ها مشغول کارند آرواره ها از مجموعه حیوانات بیادماندی دادگاه بزرگ از مجموعه جا به جایی های غول آسا تکنولوژی برتر از مجموعه شگفتی های دنیای امروزی پرواز 574 از مجموعه پیام اضطراری برای اطلاعات بیشتر به آرشیو مستندهای شبکه من و تو مراجعه فرمایید. www.manotoDVD.com www.TVmostanad.com روابط عمومی آرشیو مستندهای شبکه من و تو

گنجي

سلام بر شما تبريك به شما و جامعه ورزشي استان و بويژه تيم سرخپوشان استان شاد باشيد و ديرزيد

سيد محمود بني هاشمي

سلام اميرخان واقعا گل نوشتي خيلي جالب بود! لينكش كردم تو وبلاگم ... واقعا بايد يه خسته نباشي به بانوان گرگاني گفت به خاطر اينكه در عين بي امكاناتي و بي حمايتي اين مقام رو كسب مي كنن و افتخار آفريني مي كنن من از نزديك مشكلات تيم رو مي دونم چون هم دختر داييم(وحيده ايثاري) تو تيم بازي مي كنه و هم اينكه مربي و سه تا از بازيكناش بچه هاي بالاجادن و وقتي مي شينم پاي صحبت هاشون در مورد تيم مي بينم كه چقدر سختي مي كشن خسته نباشي امير جان دمت گرم [گل]

complex

خرت به چند؟[نیشخند]