انفجار وبلاگی در گرگان+ گزارش تصویری

تقصیر از ما بود که جماعت وبلاگ نگاران گرگاندوست را دسته کم گرفته بودیم یا این که واقعا این همه پتانسیل در فضای مجازی این شهر نهفته بود و ما خبر نداشتیم، به هر حال با اطلاع رسانی های نصفه و نیمه ای که برای برگزاری شب وبلاگی انجام شده بود جمعیت زیادی از وبلاگ نویسان و سیاحان دنیای مجازی ساعاتی را در کنار هم گرد آورد و با رویکردی گرگان محورانه شب اول این مراسم را پشت سر گذاشتند.

در مراسم امشب طی قرار قبلی به ترتیب آقایان شبیر دائمی، سید هامان هاشمی، سید مهدی شریف موسوی و نهایتا هنرمند قدیمی این منطقه عطالله صفرپور به اجرای برنامه پرداختند.

در ادامه تصاویری از مراسم فوق را می بینید:

لازم به ذکر است که دوشنبه شب نیز بخش دوم و پایانی این مراسم که همراه با بخش هاییی متوع تر از شب قبل، برگزار خواهد شد.

شب دوم دوشنبه 24 مرداد ماه 90بعد از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، کلیپی متفاوت از کلیپ شب اول درباره گرگان پخش خواهد شد. سپس دکتر حسین مومنی استاد دانشگاه گرگان ، دانش آموخته مقطع دکترای رشته کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مشاور سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به مدت 20 دقیقه به ارائه مطالب آموزشی فنی در زمینه وبلاگ نویسی خواهند پرداخت که با توجه به کاربردی بودن این مطالب، امیدواریم مورد توجه وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی قرار بگیرد.

سپس مجید دزیانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان گرگان که با دست های خالی لیکن با سختکوشی بسیار تیم های فوتسال و فوتبال دختران این باشگاه را از سطح استانی به لیگ های دسته دوم و اول کشور و سپس سوپرلیگ ایران رسانده در 6 دقیقه توضیحاتی درباره شرایط تیم مذکور ارائه خواهد کرد.

 در ادامه مهندس عبدالعظیم ولی اللهی طنزپرداز گرگانی و مدیر وبلاگ آقا بزرگ ، شعری از سروده هایش که حال و هوای وبلاگی دارد را قرائت خواهد کرد.
 سپس کیوان صالحی هنرمند نام آشنا و طنزپرداز مستعد گرگانی برای حاضرین اجرا خواهد داشت.
 اما یکی از بخش های مطمئنا جالب این برنامه ، اجرای زنده ترانه با گویش گرگانی توسط حسین طاهری خواننده آثاری همچون عاروسی گرگانی ها و .... است.
 حسن ختام برنامه شب دوم هم سخن و ارائه راهکار از سوی سه وبلاگ نویس گرگانی در نه دقیقه  است.
/ 11 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گنجي

سلام خدا قوت موفقيت شما آرزوي ماست شادباش . ديرزي

پسرگلم

شبی خاطره انگیز با عطر و طعم البالو در کنار دوستان به امید تداوم و همدلی بیشتر همه دوستان و همشهریان

حسینی

مراسم خوب بود خوش گذشت... دست شما و همه بچه ها که زحمت کشیدند درد نکنه[گل]

فرزاد

مِگم كه ... مِدانستي خَيلي سالاري؟؟؟؟؟؟ [گل]

فهیمه بیدخوری(فروغ)

سلام مهندس کمتر قلمی را در طنز به این خوبی و شیوایی دیده ام. انصافا از خواندن مطالبت به خاطر نوع قلم خسته نشدم. با 2 پست برای شوع بروزم و امیدوار به دیدارت.

هدایتی - جهانشاهی

با عرض سلام خدمت شما که اطلاع رسونی به حد... رسوندی ؟ راستی در ضیافت نظام مهندسی و مسابقات گل کوچیک با دوربینی بر دوش دیدیمتون منتظرتون هستیم

گنجینه من

من شما را به خودم لینک کردم اگر مایلید مرا به خود لینک کنید[گل]

استارباد

سلام دوست عزیز لطفا مطلب بنده رو پیگیری بفرمائید! پاینده گرگان[گل]