امیررضا رضایان
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ امیررضا رضایان
آرشیو وبلاگ
      هدف آگاهی بخشیدن است (غرغرهای سیاسی و اجتماعی به همراه متلک های متفرقه)
یکشنبه ٥ تیر ۱۳٩٠

اساسا ما جماعتی هستیم که هیچ چیز و هیچ کس را سرجایش نمی گذاریم و همیشه دود این ماجرا می رود در چشمان خودمان اما حیف یاد نگرفتیم عبرت بگیریم. یک رئیس ورزشی که از قضا در آنجا هم توفیقی نیافته را به پاس این عدم توفیق و توانای متحیرالعقول در زبان خارجه، ورش میداریم و می کنیمش سرپرست وزارت نفت!!، از آن طرف رئیس فدراسیون فوتبال را که کل دانایی اش از فوتبال گرد بودن توپش است را همچنان با خنده های به ظاهر ملیح و در باطن کریه تحمل می کنیم تا فوتبال ما را ببرد به آنجایی که حساب آتیه نوزادان رفت. حالا این شیرین کاریها به همین جا هم ختم نمی شود و وزیر تعاون را علاوه بر حفظ در سمتِ قبلی، سرپرستی وزارتخانه جدید ورزش و جوانان را هم به نافش می بندیم بلکه با تعاون و همکاری معضل ورزش جوانان حل گردد!باور کنید این تنها قرابتی بود که می شد میان این مسئولیتها پیدا کرد که همین هم جای شکر دارد.

جالب اینجاست که بعد از کلی زور زدن و عوض شدن چند دولت و صرف خدا تومان پول ملت عمارتی میسازیم به نام مصلی که کاربری اش صرفا نمایشگاه کتاب است آن هم نوع بین المللی اش که خیلی هم طرفدار دارد حتی بیش از نماز جمعه!، حالا ما هم که در گرگان خودمان داریم سازه عظمایی میسازیم به نام مصلی که البته بعید می بینم عمر ما کفاف دیدن افتتاحیه اش را بدهد، از همین الان تکلیف کاربری اش را مشخص کنیم که پس فردا اگر احیانا بودجه ای از زیر دست عزیزان صاحب قران در رفت و قرار شد این سازه فراتاریخی بالاخره خاتمه پذیرد کاسه چه کنم چه کنم به دست نگیریم که چه کنم چه نکنم!

اصلا انگار ساخته شدن این مصلی برای هیچ کس مهم نیست، شاید از آنجایی که اظهار نظر من باب تقبیح بشقاب هاب شیطانی و صد البته فراماسونی(دیش) اهمیتی به مراتب بیشتر دارد سایر موارد در حاشیه عمل قرار گرفته و تاخیر چندین ساله ساخت مصلی قابل اغماض است. یکی نیست بگوید که عزیز دل برادر، مصلی که دیگر کلیسای جماعت ربانی اهل کتاب نیست که چشمت را به نابودی اش ببندی، قرار است من و تو در آن احتمالا نماز بخوانیم(اگر زنده باشیم).کاش مصلی برای بعضی ها به اندازه حرف های فروتنانه مسعود کیمیایی ارزش داشت تا بلکه تکانی به خود بدهند، اظهار نظری بکنند بلکه چراغ این مصلی پس از سالها روشن گردد.

اما باز هم درود و دو صد بدرود بر این نماینده خود ما که هر از گاهی اظهار نظری می کند و از این مهمتر سایتی دارد مملو از اطلاعات و داده، آن یک نماینده دیگری که داریم، البته نداریم! دارند، زیاد صحبت می کند البته هر چهار سال یکبار و به وقتش!!!

کی می شود که باز دادم به هوا و دامنم از دست برود و همچون باباطاهر "عریان" گردم و میان حوض بدون آب میدان شهرداری شنا کنم بلکه از طریق نمایش این فسق و فجور کسی صدای ما را از ته چاه بشنود.

کی شود روزی رسد عریان شوم از سر به پا

                   گز کنم منزل به میدان را به آهنگ شنا

بلکه بیند یک نفر این هیکل رنجور ما

                  بلکه یک دم بشنوند اسرار شهرآشوب ما

توامان ناله کنم پر سوز و آه

                   لیک شاید بشنوند این صوت ما از توی چاه!

ارسال شده توسط امیررضا رضایان در ساعت ٩:٠۳ ‎ب.ظ | نظرات شما ()
مطالب اخیر انرژی هست، ولی کم است! انتخابات مجلس، . . باز دوباره وبلاگ . . باز دوباره وبلاگ . . نامه ای به شهردار و شورانشینان مصائب گرفتن یک وام چهار میلیونی! اینترنت؛ عصای دست یا بلای جان دکتر نقی مومنی به گرگان می آید واگذارتان کردیم به خدا! مراسم نکوداشت ایرج اعتصام و سیدابوالقاسم امیرلطیفی برگزار می‌شود
دوستان من گرگان نامه دوستداران محیط زیست استان گلستان انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست هفته نامه سلیم گاه نوشت های فروزان آصف گرگان ما موسسه خیریه محک نواندیشی حسین زمان نگاه نو سید محمد خاتمی گرگان رسانه نقطه سر خط من نیلوفرم فن آوری اطلاعات پیام نور گرگان امین مولودی خبرگزاری کار ایران عکاس گرگاندوست پیدا و پنهان تخریب زمین ابتکار سبز خانه روابط عمومی انجمن مهندسی نفت هدف آگاهی بخشیدن است دانلود هر چی زبان سبز بنیاد باران گلستان اسپورت گلستان نما وبلاگ ناهارخوران کمپین حمایتی از منطقه گردشگری هزارپیچ میثم پور اقدم شهر چنارها گرگان زمین روز شمار بالندگي سپهر ساموئل کابلی صدای سکوت(الهام) 90گرگان هورکانیه واتوره(شاعری از لرستان) سینا باقری گرگان امروز مهندسی نفت دشت سپید سفید مثل شب عکس و قلم حامد بارچیان مگم که بیایید کمی نفهمیم خاطرات من گلپر خانوم تاریکخانه انجمن خیریه بانوان گرگان شهر من . . .گرگان فیلم نوشته ها غزل پست مدرن دهکده تفریحی کوهمیان هیچ گرگان آنلاین WOLFS انجمن گرگانیها سیدباقر خرابه آقابزرگ(طنز) گرگان نیوز قهوه تلخ گرگان سلام سرگرمی، تفریحی، اطلاع رسانی فریاد بی صدا از دیار استراباد ست پنجم کانون ناشنوایان گلستان فیتزکارالدو آقای خاص من میتوانم مشاوره بند2 سبزه چنار تاکسی شهری پرانتزی هم برای من استارباد بهترین های گرگان کشکول رئیسی دیده بان محیط زیست ایران زندگی آبتنی در حوضچه اکنون است شهید علی اصغر درویشی بهترین های گرگان هیچگاه تنها نیستیم گرگان، چهار فصل، يك نگاه گنجینه من همیشه خبرنگار از کرانه های خلیج گرگان فرزند مونگشت نشین رحیم رسولی- طنز پرداز عبید شاکی خیلی دور خیلی نزدیک یک شهروند گالیکش، شهر زیبای طبیعت گالیکش شهر زیبای طبیعت دربنو پرتال زیگور طراح قالب