امیررضا رضایان
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ امیررضا رضایان
آرشیو وبلاگ
      هدف آگاهی بخشیدن است (غرغرهای سیاسی و اجتماعی به همراه متلک های متفرقه)
شنبه ٢٥ دی ۱۳۸٩

هفته گذشته،روز های تلخی برای بسکتبال گرگان و دوستدارانش بود.ایامی که تلخی اش مطمئنا تا مدتها از یاد گرگانی ها نمی رود. در آن روز دغدغه تماشاگران و هواداران بسکتبال چرایی عدم پخش تلویزیونی بازی بود که انصافا محترمانه این اعتراض خود را نشان داده بودند اما خبر نداشتند که در پایان بازی چه اتفاقات نگران کننده ای انتظارشان را میکشد.

پس از سپری شدن ایام طلایی بسکتبال گرگان، صادقانه باید گفت بسکتبال گرگان در شرایط کنونی آن روال سابق را ندارد.نه در پرورش بازیکنهای جوان توفیقی داشته و نه در فرستادن بازیکن به رده های ملی به موفقیت چندانی رسیده.حال در این دوران اگر درخت بسکتبال گرگان بر روی ریشه ای چون هوادارانش سوار نبود، به قطع یقین تاکنون از کمر قطع شده بود.هوادارانی که  از بردها شادمان و در باخت ها گریسته اند.هوادارانی که وقتی گرگان بازی دارد،از روستا و شهر، با هر وسیله ای خود را به ورزشگاه می رسانند،صف های طولانی بلیط و بازرسی بدنی را به جان می خرند و از چند ساعت قبل از بازی وارد سالن میشوند.هوادارانی که در طول 4 کوارتر بازی کارشان تشویق است و امید دارند تیم محبوبشان بازی مطلوبی ارائه دهد.هوادارانی  که به رغم سالها هواداری ،فهم عمیقی از بسکتبال پیدا کرده اند و جدا از تمام حواشی بازی تنها خواسته شان پیروزی تیم گرگان است.در سالهای اخیر این رشد فرهنگی تماشاچیان و هواداران گرگانی به قدری بالا رفته که به چشم خودم دیدم علیرغم باخت تیم گرگان در یکی از بازیها، هواداران با برخاستن از جایشان تیمشان را تشویق کردند.اتفاقی که در 6 یا 7 سال پیش کاملا غیر ممکن به نظر می رسید و به جرات می توان گفت در کل کشور هم بی نظیر بود.

حال چنین هواداران و یا به قول معروف سرمایه هایی،بی هیچ منت و چشم داشتی در خدمت تیم گرگان هستند، معقول نیست که با برخوردهای تند و زننده کاری کنیم که آن هوادار عطایش را لقایش ببخشد و پشت دستش را داغ کند که دیگر در سالن بسکتبال نیاید.آنچه در وبلاگ هواداران بسکتبال گرگان و گرگان ما و بسیاری از وبلاگ ها نقل شده بود بسیار متاثر کننده و نگران کننده بود.تیم کم بضاعتی چون گرگان اگر حمایت هوادارانش را هم از دست بدهد،دیگر پول و سرمایه ای ندارد تا با کیک و ساندیس هوادار کاذب جمع کند.پس خواهشا اگر قرار است در بازی های بعدی نیرویی جهت انتظامات سالن بیاید، حوادث هفته گذشته را تکرار نکند تا شاید این خاطره تلخ هواداران از نیروی زحمتکش انتظامی، رو به فراموشی رود.

شنیده شده که لیدر و عده ای هواداران بسکتبال گرگان عهد کرده اند تا اطلاع ثانوی در سالن حضور نیابند که ابتدا دعا می کنم که این کلام شایعه ای بیش نباشد.اما اگر حقیقتا چنین است از شما عزیزان و همشهریانم تقاضا دارم عواقب کار را هم در نظر بگیرید.نرفتن به سالن، اولین قربانی اش خود تیم گرگان است و در حقیقت به دست خود حق میزبانی از تیم محبوبمان سلب کرده ایم.در آخر امیدوارم با حضور هر چه بیشتر هواداران بسکتبال گرگان و برقراری آن نظم مثال زدنی و شعار های کوبنده تیم شهر مان را در پیروزی های آتی یاری کنیم؛انشالله.

ارسال شده توسط امیررضا رضایان در ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ | نظرات شما ()
مطالب اخیر انرژی هست، ولی کم است! انتخابات مجلس، . . باز دوباره وبلاگ . . باز دوباره وبلاگ . . نامه ای به شهردار و شورانشینان مصائب گرفتن یک وام چهار میلیونی! اینترنت؛ عصای دست یا بلای جان دکتر نقی مومنی به گرگان می آید واگذارتان کردیم به خدا! مراسم نکوداشت ایرج اعتصام و سیدابوالقاسم امیرلطیفی برگزار می‌شود
دوستان من گرگان نامه دوستداران محیط زیست استان گلستان انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست هفته نامه سلیم گاه نوشت های فروزان آصف گرگان ما موسسه خیریه محک نواندیشی حسین زمان نگاه نو سید محمد خاتمی گرگان رسانه نقطه سر خط من نیلوفرم فن آوری اطلاعات پیام نور گرگان امین مولودی خبرگزاری کار ایران عکاس گرگاندوست پیدا و پنهان تخریب زمین ابتکار سبز خانه روابط عمومی انجمن مهندسی نفت هدف آگاهی بخشیدن است دانلود هر چی زبان سبز بنیاد باران گلستان اسپورت گلستان نما وبلاگ ناهارخوران کمپین حمایتی از منطقه گردشگری هزارپیچ میثم پور اقدم شهر چنارها گرگان زمین روز شمار بالندگي سپهر ساموئل کابلی صدای سکوت(الهام) 90گرگان هورکانیه واتوره(شاعری از لرستان) سینا باقری گرگان امروز مهندسی نفت دشت سپید سفید مثل شب عکس و قلم حامد بارچیان مگم که بیایید کمی نفهمیم خاطرات من گلپر خانوم تاریکخانه انجمن خیریه بانوان گرگان شهر من . . .گرگان فیلم نوشته ها غزل پست مدرن دهکده تفریحی کوهمیان هیچ گرگان آنلاین WOLFS انجمن گرگانیها سیدباقر خرابه آقابزرگ(طنز) گرگان نیوز قهوه تلخ گرگان سلام سرگرمی، تفریحی، اطلاع رسانی فریاد بی صدا از دیار استراباد ست پنجم کانون ناشنوایان گلستان فیتزکارالدو آقای خاص من میتوانم مشاوره بند2 سبزه چنار تاکسی شهری پرانتزی هم برای من استارباد بهترین های گرگان کشکول رئیسی دیده بان محیط زیست ایران زندگی آبتنی در حوضچه اکنون است شهید علی اصغر درویشی بهترین های گرگان هیچگاه تنها نیستیم گرگان، چهار فصل، يك نگاه گنجینه من همیشه خبرنگار از کرانه های خلیج گرگان فرزند مونگشت نشین رحیم رسولی- طنز پرداز عبید شاکی خیلی دور خیلی نزدیک یک شهروند گالیکش، شهر زیبای طبیعت گالیکش شهر زیبای طبیعت دربنو پرتال زیگور طراح قالب