امیررضا رضایان
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ امیررضا رضایان
آرشیو وبلاگ
      هدف آگاهی بخشیدن است (غرغرهای سیاسی و اجتماعی به همراه متلک های متفرقه)
جمعه ٢۸ خرداد ۱۳۸٩

بنا به پیگیری های نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی و دستور معاون وزیر عملیات احداث مسکن مهر در باغ تحقیقات کشاورزی گرگان لغو شد.

 

ناصری نماینده گرگان

در ماههای اخیر خبر تخریب باغ تحقیقات کشاورزی دل گرگاندوستان را چرکین کرده بود که پیگیری های مهندس چراغعلی و بالاخص آقای قره خانی نماینده گرگاندوست علی آباد کتول ماجرا ختم به خیر شد.پس از پیگیری های انجام شده توسط این عزیزان معاون وزیر به این ماجرا واکنش  نشان داد و دستور منتفی شدن پروژه مسک

 

ن مهر در این مکان گردید.متاسفانه عده ای از افراد ی که نمی دانم چه نامی برایشان انتخاب کنم،به وزیر و معاون وزیر گفته بودند که این باغ مخروبه است و کاربری خاصی ندارد و با این ادعاها سعی در پیشبرد نیات شوم خود داشتند.خوشبختانه با وارسی مجدد محل مورد نظر کذب بودن ادعای این اشخاص معلوم الحال مشخص شد و نهایتا این باغ سبز دوباره به صاحبان اصلی خود یعنی مردم بازگشت.

طاهری نماینده گرگان

اما مسئله ای که در این جا حائز اهمیت است کم کاری نمایندگان مجلس شهر گرگان است.در طی این مدت که در اکثر نشریات کثیرالانتشار این خبر منعکس شده بود هیچ یک از این دو نفر واکنشی نشان ندادند و نشان دادند برخلاف شعار خود آنقدر هم برای خدمت به شهرشان تلاش نمیکنند.در این گیر و دار گرگاندوستان در وبلاگها ،نشریات و انواع تریبون از این باغ حمایت کردند تخریب آن را تقبیح کردند اما گویا نمایندگان ما خواب بودند.اما نکته مثبت دیگر این ماجرا زحمات نماینده مردم علی آباد کتول بود که با هوشیاری حساسیت ماجرا درک کرد در راه حفظ آن مردانه وار همت گماشت.چیزی که بیشتر ناراحت کننده است این جمله معاون وزیر است که گفت:"در اوضاعی که نمایندگان گرگان خواب بودند نماینده علی آباد این باغ را به گرگان برگرگداند".نماینده علی آباد با درک این مسئله که موضوع این باغ یک مسئله فرامنطقه ای است برای آن زحمت کشید،ایشان میدانستند که اگر جلوی این کار گرفته شود مطمئنا از رخ دادن اتفاقاتی نظیر این در سراسر کشور جلوگیری خواهد شد.

راستش قصد اسطوره سازی ندارم اما کاری که قره خانی نماینده علی آباد انجام داد انصافا پهلوانانه بود و این شخص نشان داد که در مسیر نمایندگان فقیدمان قدم میگذارد.

اما آقایان طاهری و ناصری،شما که امروز در کسوت نمایندگان گرگان هستید وظیفه سنگینی دارید و انصافا در این یک مورد قصور و کوتاهی کردید که اگر زحمات افراد دیگر نبود، انگشت اتهام یک شهر امروز به سمت شما بود.قصد ندارم این ماجرای تلخی که به حول الهی شیرین شد را سنگ محک فعالیتهای چند ساله شما قرار دهم اما بعضی اشتباهات جبرانش بسیار سخت است طوری که هیچگاه از یاد و خاطره مردم نخواهند رفت.کمی به شعار های خودتان در زمان انتخابات فکر کنید،آیا در آن راه قدم گذاشته اید؟آقای طاهری، خاطره سبز پدر بزرگوارتان هنوز در ذهن ماست امیدوارم شما با کارهایتان این تصویر زیبا را مخدوش نکنید.آقای ناصری که نه اهل گرگان است و نه گرگاندوست ولی انتظارات از شما همچنان بالاست.به شما پپیشهاد میکنم حسن نیت خود را  درباره تپه سوگله(هزارپیچ) نشان دهید تا همچنان در یادها بمانید.و در آخر این نکته را به شما دو نماینده گرامی و البته همه مسئولین عزیز متذکر میشوم که خیانت چیزی جز این نیست که برای مردم بیایید اما بر ضررشان عمل کنید.

در این چند وقت دوستان وبلاگ نویس به خوبی این ماجرا را انعکاس دادند که به شخصه همین جا از همه عزیزان تشکر میکنم.تشکر ویژه ای هم از جناب قره خانی دارم که این باغ را به گرگان و البته طبیعت کشور بازگردانند.

خدا رو شکر این قائله به خیر گذشت اما ما همچنان بیداریم، چرا که ترس از دست دادن هزارپیچ خواب را از چشمان اشکبارمان ربوده است.

 

ارسال شده توسط امیررضا رضایان در ساعت ٩:٤٧ ‎ق.ظ | نظرات شما ()
مطالب اخیر انرژی هست، ولی کم است! انتخابات مجلس، . . باز دوباره وبلاگ . . باز دوباره وبلاگ . . نامه ای به شهردار و شورانشینان مصائب گرفتن یک وام چهار میلیونی! اینترنت؛ عصای دست یا بلای جان دکتر نقی مومنی به گرگان می آید واگذارتان کردیم به خدا! مراسم نکوداشت ایرج اعتصام و سیدابوالقاسم امیرلطیفی برگزار می‌شود
دوستان من گرگان نامه دوستداران محیط زیست استان گلستان انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست هفته نامه سلیم گاه نوشت های فروزان آصف گرگان ما موسسه خیریه محک نواندیشی حسین زمان نگاه نو سید محمد خاتمی گرگان رسانه نقطه سر خط من نیلوفرم فن آوری اطلاعات پیام نور گرگان امین مولودی خبرگزاری کار ایران عکاس گرگاندوست پیدا و پنهان تخریب زمین ابتکار سبز خانه روابط عمومی انجمن مهندسی نفت هدف آگاهی بخشیدن است دانلود هر چی زبان سبز بنیاد باران گلستان اسپورت گلستان نما وبلاگ ناهارخوران کمپین حمایتی از منطقه گردشگری هزارپیچ میثم پور اقدم شهر چنارها گرگان زمین روز شمار بالندگي سپهر ساموئل کابلی صدای سکوت(الهام) 90گرگان هورکانیه واتوره(شاعری از لرستان) سینا باقری گرگان امروز مهندسی نفت دشت سپید سفید مثل شب عکس و قلم حامد بارچیان مگم که بیایید کمی نفهمیم خاطرات من گلپر خانوم تاریکخانه انجمن خیریه بانوان گرگان شهر من . . .گرگان فیلم نوشته ها غزل پست مدرن دهکده تفریحی کوهمیان هیچ گرگان آنلاین WOLFS انجمن گرگانیها سیدباقر خرابه آقابزرگ(طنز) گرگان نیوز قهوه تلخ گرگان سلام سرگرمی، تفریحی، اطلاع رسانی فریاد بی صدا از دیار استراباد ست پنجم کانون ناشنوایان گلستان فیتزکارالدو آقای خاص من میتوانم مشاوره بند2 سبزه چنار تاکسی شهری پرانتزی هم برای من استارباد بهترین های گرگان کشکول رئیسی دیده بان محیط زیست ایران زندگی آبتنی در حوضچه اکنون است شهید علی اصغر درویشی بهترین های گرگان هیچگاه تنها نیستیم گرگان، چهار فصل، يك نگاه گنجینه من همیشه خبرنگار از کرانه های خلیج گرگان فرزند مونگشت نشین رحیم رسولی- طنز پرداز عبید شاکی خیلی دور خیلی نزدیک یک شهروند گالیکش، شهر زیبای طبیعت گالیکش شهر زیبای طبیعت دربنو پرتال زیگور طراح قالب