امیررضا رضایان
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ امیررضا رضایان
آرشیو وبلاگ
      هدف آگاهی بخشیدن است (غرغرهای سیاسی و اجتماعی به همراه متلک های متفرقه)
جمعه ٢۸ بهمن ۱۳٩٠

سیمای استانی گلستان بی مسئولیتی را به آنجا رساند که هواداران بسکتبال گرگان صدایشان درآمد و نسبت به عملکرد صدا و سیما لب به اعتراض گشودند. هوادارانی که نزدیک به یک فصل کامل، کوته نظری های زمامداران سیمای استان را تحمل کرده بودند از این بی عدالتی و تنگ نظری ایشان نسبت به بسکتبال گرگان به تنگ آمدند و بارها در حین بازی اعتراض شدید خود را اعلام کردند.

از ابتدای فصل سیمای استانی یک خط در میان بازی های شهرداری گرگان را زنده پخش می کرد که به تدریج این یک خط در میان شد چند خط در میان و بعد هم کلا هیچ خبری از آنها نشد. شاید اگر به اصرار سیمای سراسری نبود آن یک جفت خبرنگار و تصویربردار هم خرج بازی گرگان نمی کردند. هنوز هم پاسخ شفافی داده نشده که چرا از پخش بازی های گرگان فرار می کنند و ما را به از ما بهتران می فروشند.

بسیار عجیب است که همین سیمای استانی که بازی داخل خانه گرگان را زنده پخش نمی کند، در اقدامی تبعیض آمیز و غیر حرفه ای بازی های تیم سختکوش هاوش گنبد را در خانه و بعضا در خارج از خانه به صورت زنده پخش می کند.

صدا و سیمایی که داعیه ملی بودن دارد ظاهرا تنها برای بخشی از ملت است. ما نیز به عنوان یک گرگانی از برد های هاوش شادمان و با باخت هایش ناراحت می شویم اما آنچه آزارمان می دهد این رفتار تبعیض آمیز و غیر حرفه ای است. رسانه ی که قرار بوده صدا و سیمای مردم استان باشد ظاهرا نه صدای ماست و نه سیمای ما و شاید حتی اغراق نباشد که بگوییم کاری که سیمای سبز استان می کند را خیلی از شبکه های فارسی زبان با پرسنلی کمتر از تعداد انگشتهای پا نیز انجام میدهند!!!

 شاید برای سیمای استان همان بهتر باشد که با سریال های تامینی وطنی و برنامه های شبه کارشناسانه آبکی و رپورتاژ آگهی ها کنداکتورش را ببندد و هم استانی ها را مجبور سازد برای سرگرم شدن سراغی از سایر کانالهای وطنی و غیر وطنی بگیرند.

 

 

 

 

 

 

 

عملکرد سیمای استانی در این چند ساله آنقدر ضعیف و غیر حرفه ای بوده که تقریبا جایی برای دفاع ندارد اما انتظار می رفت سیمای استانی حداقل ها و کف خواسته های مردم را در نظر بگیرد و تلاشی ولو اندک برای جذب مخاطب کند، حال که سیمای استان در بدست آوردن حداقل توفیقات ناکام مانده کارش به اینجا رسیده هم استانی ها در شبهای سرد زمستان تنها به این امید بخش های سه گانه خبری را می کاوند تا بلکه خبری از تعطیلی مدارس فرزندانشان بگیرند!

بیانیه انجمن هواداران بسکتبال گرگان در خصوص عملکرد تبعیض آمیز سیمای استانی

ارسال شده توسط امیررضا رضایان در ساعت ۸:۳٠ ‎ب.ظ | نظرات شما ()
مطالب اخیر انرژی هست، ولی کم است! انتخابات مجلس، . . باز دوباره وبلاگ . . باز دوباره وبلاگ . . نامه ای به شهردار و شورانشینان مصائب گرفتن یک وام چهار میلیونی! اینترنت؛ عصای دست یا بلای جان دکتر نقی مومنی به گرگان می آید واگذارتان کردیم به خدا! مراسم نکوداشت ایرج اعتصام و سیدابوالقاسم امیرلطیفی برگزار می‌شود
دوستان من گرگان نامه دوستداران محیط زیست استان گلستان انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست هفته نامه سلیم گاه نوشت های فروزان آصف گرگان ما موسسه خیریه محک نواندیشی حسین زمان نگاه نو سید محمد خاتمی گرگان رسانه نقطه سر خط من نیلوفرم فن آوری اطلاعات پیام نور گرگان امین مولودی خبرگزاری کار ایران عکاس گرگاندوست پیدا و پنهان تخریب زمین ابتکار سبز خانه روابط عمومی انجمن مهندسی نفت هدف آگاهی بخشیدن است دانلود هر چی زبان سبز بنیاد باران گلستان اسپورت گلستان نما وبلاگ ناهارخوران کمپین حمایتی از منطقه گردشگری هزارپیچ میثم پور اقدم شهر چنارها گرگان زمین روز شمار بالندگي سپهر ساموئل کابلی صدای سکوت(الهام) 90گرگان هورکانیه واتوره(شاعری از لرستان) سینا باقری گرگان امروز مهندسی نفت دشت سپید سفید مثل شب عکس و قلم حامد بارچیان مگم که بیایید کمی نفهمیم خاطرات من گلپر خانوم تاریکخانه انجمن خیریه بانوان گرگان شهر من . . .گرگان فیلم نوشته ها غزل پست مدرن دهکده تفریحی کوهمیان هیچ گرگان آنلاین WOLFS انجمن گرگانیها سیدباقر خرابه آقابزرگ(طنز) گرگان نیوز قهوه تلخ گرگان سلام سرگرمی، تفریحی، اطلاع رسانی فریاد بی صدا از دیار استراباد ست پنجم کانون ناشنوایان گلستان فیتزکارالدو آقای خاص من میتوانم مشاوره بند2 سبزه چنار تاکسی شهری پرانتزی هم برای من استارباد بهترین های گرگان کشکول رئیسی دیده بان محیط زیست ایران زندگی آبتنی در حوضچه اکنون است شهید علی اصغر درویشی بهترین های گرگان هیچگاه تنها نیستیم گرگان، چهار فصل، يك نگاه گنجینه من همیشه خبرنگار از کرانه های خلیج گرگان فرزند مونگشت نشین رحیم رسولی- طنز پرداز عبید شاکی خیلی دور خیلی نزدیک یک شهروند گالیکش، شهر زیبای طبیعت گالیکش شهر زیبای طبیعت دربنو پرتال زیگور طراح قالب